Pubg Sanhok Haritası Taş Ocağı Nerede

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
DmYAhmlUcAIYSty.jpg
PUBG Sanhok Haritası

22 Haziranda PlayerUnknown's Battlegrounds önemli bir güncelleme aldı. Güncelleme içeriğinde oyun seslerinin değişmesi, yeni silahlar, hava olayının değişmesi gibi birçok yenilik yer alıyordu. Güncellemede en çok ses getiren yeni Sanhok haritasıydı. Sanhok haritasında, Erangel ve Miramar haritasına oranla eşyalar %5 daha fazla çıkıyor ve diğer haritalara göre daha küçük alana sahip. Daha küçük alanın olması ve daha fazla eşya çıkması oyunun akıcılığını arttıracağı düşünüyor.

Paradise Resort


1200px-Sanhok_Landmark_Resort.jpg
Paradise Resort oyunda fazla kişinin inmediği,adam öldürmenin ve loot yapmanın kolay olduğu yerlerden biridir. Bölge içerisinde etrafta bulunan evlerin içindeki oyunculardan fazla ortada dolaşan oyuncular görmek mümkün. Evlerin dışındaki koridorlarda,bahçede eşyanın bol olduğunu bildirmek isterim.

Bootcamp


pubg-10-mayis-guncelleme-notlari-teknodiot1.jpg
Bu bölgeye tam anlamıyla oyunun kalbi diyebiliriz. Mermilerin nereden geldiğini anlamadığınız bir yer. Hangar veya etraftaki küçük kulübelere atlamadığınız sürece ölmeniz an meselesi.

RuinsSanhok_Landmark_Temple.jpg
Fazla güzel eşyaların çıkmadığı bu bölge nasıl oluyorsa popülerliğini kaybetmiyor. İçerisinde kaybolacağınız küçük bir yer diye ifade etmek en doğrusu olacaktır. Oyuna yeni başlayanların kendilerini geliştirmesinde yararlı olacaktır.

Taş Ocağı


1200px-Sanhok_Landmark_Quarry.jpg
Taş Ocağı olarak bilinen bu bölge Erangel haritasında bulunuyor. Bu bölgenin en belirgin özelliği ortada bir çukur olması olabilir, neticede burası bir taş ocağı.

Sanhok haritasında quarry bölgesinde fazla eşya çıkmıyor bu sayede bu bölgeyi fazla oyuncu tercih etmiyor.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst