Pubg Aim Geliştirme

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
5a4c8a2118c7731a90ec73ef.jpgPUBG Aim Geliştirme

Öncelikle tüm PUBG oyuncularına merhaba, bugün inceleyeceğim konu PUBG Aim Geliştirme üzerine olsa da, burada vereceğim taktikleri, yalnızca değil, CS:GO gibi diğer oyunlarda da kullanabilirsiniz.
İyi okumalar. :şapka:

PUBG Nedir?
PUBG
yani PlayerUnknown's Battlegrounds, Bluehole tarafından 2017 yılında yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur.

Aim Nasıl Geliştirilir?
İlk öncelikle Aim nedir?, Ne değildir? Onun üzerine birazcık konuşalım. Aim, hedef alma yeteneği demektir. Siz, bir oyunda rakibin neresine vurmak istiyorsanız Aim'inizi yani hedefinizi oraya yönlendirirsiniz, farenizi kısaca. Fakat bazen şanssızlıklar olabiliyor ve adamın biraz sağına, soluna, üstüne yahut aşağısına nişan alıp kaçırabiliyoruz. Fakat rahat olun, bunu geliştirmenin birkaç yolu var. Öncelikle, yapabileceğiniz en basit şey, olabildiğince çok oyun oynayıp kazanmak üzerine değil de hedef alma üzerine oynamanız. Böylece durmadan denemiş olacağınızdan dolayı beyniniz ile eliniz bu duruma alışıp hedef alma yeteneğiniz gelişecektir. Hedef alırken fareniz'in hassasiyeti gibi özellikler çok önemlidir. Bunun için oyunun ayarlar kısmından hassasiyetini ve farenin kendi hassasiyetini düşürebilirsiniz. Alıştığınız bir dereceye gelmekten sonra hedef alma yeteneğiniz çok daha gelişmiş olacaktır. Bunun dışında OSU! adlı bir oyun mevcut. Oyunun amacı, ekrandaki rastgele yerlerde çıkan dairelere tam zamanında basmak. Fakat bunu yapmak için de hedef alma yeteneğimizin gelişmiş olması gerekir. Eğer OSU! adlı oyunu indirip yaklaşık 2-3 ay kadar oynarsanız ve OSU! oyunundaki hassasiyeti, oynadığınız diğer oyunlarla aynı hassasiyete ayarlarsanız oyunu oynamaktan hedef alma yeteneğiniz çok gelişecektir. Ekranın herhangi bir noktasındaki yere çok hızlıca basabilir ve kaçıramaz hale geleceksiniz. Dolayısıyla hem refleksiniz hem de hedef alışınız gelişmiş olur. OSU! adlı oyunda oynanabilecek bir sürü harita var. Oyunu internet üzerinden biraz araştırıp güzel haritalar indirirseniz hedef alma yeteneğiniz olağan üstü derecede gelişir.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst