Pubg Mobile En İyi Ayarlar

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
oyun-forumu.png


115412PUBG Mobile En İyi Ayarlar
Merhaba PUBG severler! Yeni bir destek konumuza hoş geldiniz. Bu gün ayarlayacağımız olay PUBG en iyi ayarlar!

Biliyorum çok fazla ayar mevcut. Ama doğru yönlendirme ile harika bir oyun deneyimi yaşamanız sizin için kaçınılmaz bir son olacaktır.
Oyunda bulunan ve pek çoğunun anlamını bilmediğimiz seçenek ayarları mevcut. Gelin hep birlikte bu ayarların ne olduğunu, oyunun donmaması için gerekli olan ayarlamalara bakalım.

Genel Ayarlar
Oyunun tüm genel ayarlarını bu kısımdan gerçekleştirebilirsiniz. Genel seçeneğine tıklayıp ayarlara gelip birazcık aşağı indiğimizde 1. Şahıs Nişancı Bakış Açısı kısmını görüyor olacağız. Buradaki değeri 103 yapmalısınız. Oyun ekranını geniş açılı yapmak dezavantaj gibi gözükse de, rakiplerinizi önceden görmeniz için size büyük oranda avantaj sağlayan bir durum olacaktır. Tabii ki bu seçenek sizin oyun şeklinize göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Ancak bu ayarı herkesin yapmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Grafik Ayarları
Oyunun tüm grafik ayarlarını bu kısımdan gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu bölümde oyuncuların yaptığı birçok hata mevcut. Bu hata grafiklerin Dengeli, HD, HDR ya da Ultra HD şekilde kullanılıyor oluşudur. Ancak bizim burada yapmamız gereken olay çok basit. İlk önce belirtilen ayarı akıcı şeklinde ayarlayın. FPS yani kare hızını aşırıya almanız görüntü kalitesinde biraz düşüklüğe neden olsa da stil bölümündeki renkli ayarını seçtiğimizde bu durumu bir nebze olsun kapatıp üzerine düşmanları çok daha iyi görmemizi sağlayacaktır.

Hassasiyet Ayarları
Oyundaki önemli ayarlardan birisi de hassasiyet ayarlarıdır. Öyle ki bu hassasiyet ayarları bizim son anda gösterdiğimiz reflekse yardımcı olup oyunu kazanmada etkin bir rol oynanmasına sebep olabilir. Hassasiyet seçeneğine tıkladığımızda karşımıza karışık bir panel gelecektir. Korkmayın, sakince dediklerimizi uygulayın.
Genel hassasiyeti yüksek seçeneğine ayarlamanız sizin işinizi hem kolaylaştıracak hem de manevra yapma, düşmandan kaçarken zig-zag çizme veyahut çok daha hızlı nişan ayarlamak için kullanışlı bir seçenek olacaktır. Ancak siz bu ayarların size göre olmadığını düşünüyor iseniz özelleştir seçeneğinden kendi ayarlarınızı koyabilir, onları antrenman sahasında test edebilirsiniz.

Kontrol Ayarları
Kişilerin kendi oynayış tarzlarına göre 3 adet kontrol ayarı bulunmaktadır. Bizim ve birçok kişinin önerdiği ayar seçeneği olan 1. seçeneği seçmek sizin için en mantıklı seçenek olacaktır. Ancak bu ayar ya da diğer 2 ayar size göre olmadıysa özelleştir seçeneği tekrardan yardımınıza koşuyor. Bu kısımdan da kendi oynayış stilinize göre ayarlama yapabilirsiniz.

Yazımızın sonuna gelmeden önce ufak bir hatırlatma yapalım. Bu ayarlar tamamıyla kişiseldir. Herkes bu ayarlar ile kesinlikle akıcı bir oyun deneyimi yaşayamaz. Bu yazı sadece sizlere yol gösterme amaçlıdır.

Bir destek yazısının daha sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ediyor tüm herkese iyi forumlar diliyorum. Hoşça kalın!
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst