Pubg Mobile Arkadaşla Oynama

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
5b98b74e0f25432618b5477a.jpgPUBG Mobile Arkadaşla Oynama

Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konumda PUBG Mobile'da nasıl arkadaşlarınızla oynayabileceğinizi anlatacağım. Konuya başlamadan önce eğer hala çayınızı veya kahvenizi almadıysanız hemen gidip alabilirsiniz. :)

banner.pngÇoğunuz Battle Royale adı altında, 100 kişi ile oynanan hayatta kalma oyunlarını biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Bu tür oyunların en popülerleri arasında yer alan PUBG'yi hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda oynayabiliyorsunuz. Aynı bilgisayarda olduğu gibi PUBG'nin telefon versiyonunda da arkadaşlarınızla beraber eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Oyuna giriş yapabilmeniz için size birkaç seçenek sunuluyor. Bu seçenekler; Twitter, Facebook, Game Center ve Misafir olarak ayrılıyor. Eğer misafir olarak giriş yaparsanız ne yazık ki başka cihazlardan, misafir olarak giriş yaptığınız cihazdaki hesabınıza ulaşmanız misafir hesabınızı bir sosyal medya hesabına bağlayana kadar mümkün olmayacaktır. Ancak eğer Facebook, Twitter veya Game Center hesabınızla giriş yaparsanız istediğiniz cihazdan dilediğiniz zaman aynı hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim giriş yaptıktan sonra nasıl arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğinize.

2A3099ED-52E1-4C32-85FB-87E194662407.jpegEğer misafir olarak giriş yaptıysanız sol tarafta bulunan “Arkadaş” simgesine tıklayın.

4CBDADBF-DC0E-453E-B632-269416B084D0.jpegArdından “Ekle” butonuna tıklayın, yukarıda bulunan boşluğa arkadaşınızın oyundaki adını yazın, “Ara” butonuna tıklayın ve çıkan sonuçlardan arkadaş olarak eklemek istediğiniz oyuncunun isminin yazılı olduğu kısmın sağında bulunan “Arkadaş Ekle” butonuna basın. Arkadaşınız, gönderdiğiniz arkadaşlık isteğini kabul ettikten sonra arkadaşınızla beraber oynamak için “Arkadaş” simgesinin altında yer alan “Davet Et” butonuna basarak arkadaşınızı birlikte oynamaya davet edebilirsiniz.

Eğer bir sosyal medya hesabını kullanarak oyuna giriş yaptıysanız aynı sosyal medya sitesini kullanarak oyuna giriş yapmış ve o sosyal medya sitesinde arkadaşınız olanlarla birlikte, yine “Davet Et” butonuna tıklayarak beraber oynayabilirsiniz. Eğer birlikte oynamak istediğiniz arkadaşınız o sosyal medya sitesinde arkadaşınız değilse o arkadaşınıza oyun içinden yukarıda bahsetmiş olduğum adımları uygulayarak arkadaşlık isteği gönderip beraber oynayabilirsiniz.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst