Pubg Lisans Anahtarı Nasıl Alınır

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
oyun-forumu.pngpubg-steam-deki-ilk-indirimini-aldi-pubg-steam-de-yuzde-33-indirime-girdi-11747036.JpegMerhaba, bugün sizlere PUBG Lisans Anahtarı Nasıl Alınır onu göstereceğim. İsterseniz ondan önce, eğer bilgisayardaysanız Steam hesabınızın olması şart. Konuyu okumadan önce Steam hesabınız yoksa onu açıp gelebilirsiniz. PUBG Oyunu en çok "PUBG mi? Fortnite mı?" konusuyla gündeme geldi. Şu aralar oyuncular PUBG Mobile oyununa akın etmeye başladılar. Size tavsiyem, hangisi daha iyi geliyorsa onu oynayın. İlla en çok oyuncu orada var diye örneğin PUBG PC'ye gitmeyin. Ne istiyorsa canınız oraya gidin.

Bilgisayarda satın almak için 3 yolunuz var.
1- Steam üzerinden satın almak
2- PUBG resmi sitesinden almak
3- Diğer oyun sitelerinden almak

Size önerdiğim yolları açıklamak yerine tek tek yolları inceleyeceğim.

1- Steam üzerinden almak
Herhangi bir lisans koduna gerek duymadan direkt olarak satın alabiliyorsunuz, size önerdiğim yoldur. Yukarıda dediğim önermekle bunun alakası yok hatırlatayım. En kolay bence bu, çünkü lisans kodunu girmek daha uğraştırıcı ve girerken kaybolursa sorun çıkar. Fiyatlar aşağıda yazacaktır.

2- PUBG resmi sitesinden almak
PUBG'nin Resmi sitesine giriyoruz, en altta bağlantısı olacaktır. O bağlantıda bulunan "Satın Al" butonundan "Buy From Our Website" butonuna basıyoruz. Açılan sayfada "Şimdi Satın Al 87,00TL" butonuna tıklayıp satın alıyoruz.
Gelen kodu steam üzerinden giriyoruz ve iş tamamdır.

3- Diğer oyun sitelerinden almak
Aslında PUBG'nin resmi sitesinden almakla aynı şey geçerli. Tek farkı ucuzluklar fazla oluyor. Fakat güvenilir olmayan sitelerden alırsanız dolandırılma ihtimaliniz yüksek.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst