Pubg Fotoğraf Koyma

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
pubg-mobile-1200x630-c-ar1.91.jpgPUBG FOTOĞRAF KOYMA

Merhaba sevgili okurlar, oyun içindeki avatarlarını oyunun verdikleri dışında kullanmak isteyen oyuncuların kafalarında nasıl yaptığı hakkında sorular oluştu. Nasıl yapılacağı çok basit ama birkaç yöntemleri var. Bu yöntemlerden bahsederken Android ve IOS cihazları arasındaki farklar ortaya çıkacak. Telefonunuzun veya oyuna giriş yaptığınız cihazın türüne göre aşağıdaki sıralamaya uymanızı tavsiye ediyorum. Konumuzda sizleri fazla sıkmadan kısa bilgiler vererek hemen oyuna geçmeniz için elimden geleni yapacağım.

İlk olarak oyuna hangi hesap ile giriş yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Facebook, google play, icloud, twitter veya ziyaretçi olarak giriş yapmanız gerekiyor. Eğer ziyaretçi olarak giriş yaptıysanız hesabınızı öncelikle bir hesap ile bağlamanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptığınızda ziyaretçi olarak devam edin ve ana menü ye gelin. Sağ altda bulunan ayarlar kısmına basın. Karşınıza gelen yeni pencerede sağ üst tarafta hesap bağlama seçenekleri gözükecek kare içindeki + işaretine basarak Facebook, twitter, google play veya icloud hesabınızı seçmeniz gerekecek. Benim sizlere tavsiyem icloud veya google play hesabınızı seçmenizdir. Ziyaretçi olarak değil oyuna başladığınızda bir hesap seçtiyseniz aşağıdaki işlemlerden bir tanesi size uygun olacaktır.

İCLOUD İÇİN FOTOĞRAF DEĞİŞTİRME
Safari veya başka bir arama motorundan iCloud.com sitesine giriş yapın. Adınızın yanında bulunan anlık fotoğrafınızın üstüne tıklayın. Fotoğrafı Seç'e tıkladıktan sonra fotoğrafınızı seçin. Fotoğrafın boyutunu değiştirmek için alt taraftaki kaydıracı kullanabilirsiniz. Son olarak "Bitti" seçeneğine basarak değişikleri kaydetmiş olursunuz. Yeni icloud fotoğrafınız sizleri oyunda temsil edecektir.


GOOGLE PLAY İÇİN FOTOĞRAF DEĞİŞTİRME
Gmail uygulamasına giriş yapın. Sol tarafta bulunan menü ( 3 çizgi) ye tıklayın. Oyuna giriş yapacağınız hesabı seçin. Hesabınız daha önceden seçili ise bu işlemi yapmanıza gerek kalmayabilir. Hesabınızı seçtikten sonrs hesabım katagorisine tıklayın. Fotoğraf güncelleye ardından profil fotoğrafını ayarla ya dokunun. Galerinizde bulunan bir fotoğrafı seçin.


SOSYAL MEDYA İÇİN FOTOĞRAF DEĞİŞTİRME
Oyun bizlere 2 adet sosyal medya hesabı seçme olanağı sağlıyor. BunlarnFacebook ve Twitter. Ayarlar kısmından bağlandığınız hesap hangisi ise o hesabın fotoğrafı direk avatar bölümünde çıkacaktır. Değiştirmek istediğinde sosyal medya hesabınızın fotoğrafını değiştirmeniz yeterli olacaktır.


OYUN İÇİNDEN FOTOĞRAF DEĞİŞTİRME
Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra oyunun ana menüsüne gelin ve sol üst taraftaki kutucuğa basarak profil sekmenize gelin. Yeniden düzenle seçeneğine tıklayın. Sol tarafta bulunan ünvan, avatar, çerçeve bölümlerinden avatar bölümünü seçin. Eğer her şeyi doğru yaptıysanız avatar bölümünde fotoğrafınız çıkacaktır. Fotoğrafınızı seçtikten sonra kaydet tuşuna basmanız yeterlidir. Oyun içinde ödül kazandığınızda da avatar kazanırsınız. Başarımlar bölümünden veya herhangi bir yerden kazanılan hediyeleri aktif etmek için yine aynı şekilde profil menüsüne gelerek kazanılan avatarları aktif edebilirsiniz.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst