Pubg Dans Hareketleri Nasıl Açılır?

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
116436PUBG Dans Hareketleri Nasıl Açılır?
Öncelikle herkese selam! Bu konumda sizleri PUBG Dans Hareketleri/Figürleri hakkında bilgilendirdim.

PUBG Nedir?
Player Unknown's Battle Grounds, yapımcısının ve geliştiricisinin BlueHole olduğu bir tür hayatta kalma üzerine kurulu video oyunu. Bu oyunda amaç, 100 kişinin arasından kendimize güzel bir rotasyon belirleyip diğer oyuncuları alt etmek. Oyunumuzu tek başımıza oynayabileceğimiz gibi iki kişi veyahut takım/grup halinde de oynayabilmekteyiz.

Battle Pass Nedir?
Öncelikle Battle Pass içerisinde dans figürlerini de ödül olarak barındırdığı için dans figürlerini ve nasıl dans figürlerini açacağımızı göstermeden önce Battle Pass’ı tanıtmam gerektiğini düşündüm. Battle Pass dediğimiz biletin premium yani ücretli ve klasik yani ücretsiz sürüm olmak üzere iki farklı türü var. Her ikisinde de bizlere oynadığımız süre, oyun içerisinde atladığımız seviye ve tamamladığımız bilet görevleri sayısınca içerisinde dans figürlerinin de dahil olduğu birçok kozmetik ürün gelecektir. Yani ne kadar çok gelişirsek o kadar çok kozmetik ürün sahibi olabiliriz.
NOT: Premium yani ücretli sürümde daha fazla ürün ve dans elde edebiliriz.

Emote Tekeri (Duygu Tekeri)
Duygu tekeri sayesinde bahsetmiş olduğumuz bu dans hareketlerini yönetebiliriz. Duygu tekerini açmak için aşağıda bulunan resimdeki yolu izlememiz gerekiyor.

teker.png1) Ok ile göstermiş olduğum "Emotelar" kısmının sağ tarafında bulunan boş kısma, herhangi bir harfi atamamız gerekmektedir. Bu atadığımız harf ile oyun içerisinde bulunan Duygu Tekerini açabilir ve yönetebiliriz.

2) Bu duygu tekerini atadığımız zaman, ana lobide bulunan "Özelleştir" sekmesine tıklamamız gerekmekte. Daha sonra burada karşımıza çıkan bölmelerden ,"Emote" yazan bölmeye tıklamamız yeterli olacaktır. Buraya kadar gerekli işlemleri tamamladıysak, karşımıza bizlere verilmiş olan duygu, dans, figürleri gelir.

emote.png3) Gene aynı şekilde buraya kadarki gerekli işlemleri de başarılı bir şekilde tamamladıysak, şimdi de asıl anlatmak istediğim olayın nasıl yapıldığına bakalım. Yukarıda göstermiş olduğum duygu slotları, yuvaları, kısmından, kullanmak istediğimiz bir duyguya çift tıklayarak oyun içerisinde aktifleştirebiliriz. Daha sonra herhangi bir eşleşmeye katılırsak, duygu tekerini açıp istediğimiz bir duygu, dans, figürünü gerçekleştirebiliriz. Oynattığımız duygu figürü karşımıza animasyonlu bir biçimde gelecektir.

pubg gif.gif
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst