Askeri Üs Bölgesi Pubg Neresi

Oyuncu Semti

Oyuncu Semti
Katılım
31 Eki 2023
Mesajlar
100
Tepki
2
Puan
18
127574Askeri Üs Bölgesi PUBG Neresi

Sosnovka, ismini üzerinde bulunduğu adayla paylaşan bombalanmış bir üs. Halihazırda sağlam bırakılmış çok sayıda bina olmasına rağmen, önyüklenecek çok sayıda silah bulunuyor ve çok fazla açık alana sahip ve harita merkezinden çok uzakta. Bunun anlamı, bıraktıktan hemen sonra malzemelerini olabildiğince hızlı toplaman, mümkün olduğunca uzun süre örtülü kalman ve daha sonra oyun alanının kısıtlandığı zaman için haritanın ortasına gitmen gerekiyor.

Unutulmaması gereken, yüzmenin yanı sıra (yavaş olan), bu üssüne giden adaya giren veya çıkan tek iki yol, Kuzeybatı ve Kuzeydoğu'ya giden iki sokak köprüsü olmasıdır. Köprü çoğunlukla sadece sınırlı engellerle ortaya çıktığından, bu mükemmel bir koparma pozisyonudur. Bu, bölgeyi çoğu oyuncu için daha az cazip kılarken, bölge kontrolü için harika bir alan haline getirerek, en azından oyunun ilk bölümünde güvende olmanızı sağlar.

Bölge Hakkında

Üs resmi olarak muhtemelen tüm oyundaki en zengin yağma ve tehlikeli yerlerden biri. Mütevazi S12K otomatik av tüfeğinden Kar98k keskin nişancı tüfeğine ve M416 saldırı tüfeğine kadar bir dizi ateşli silahla, en iyi teçhizat için dövüşmek isteyen ustalar için mükemmel bir iniş yeri. Üsse ana karadan giden iki köprü vardır ve daha önceki turlarda köprüyü geçme girişimlerinin başarısızlığı (sözde) başarısızlıkla doludur.

Gerçek Hayat Benzerliği

Çağdaş Rusya'da Sosnovka adlı yaklaşık 200 yerel bölge var. Adı yerel olarak Pine-ville olarak çevrilir, çünkü bu yerler genellikle çam ormanlarının yakınlarında bulunur. Oyun içi askeri üs gerçek bir yaşam konumundan modellenip modellenmediği bilinmemektedir.

Bir sonraki konuda görüşmek dileğiyle.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst